Dzieje się w Lublinie

Wybrane wydarzenia, które sprawią, że Państwa pobyt w Lublinie na długo pozostanie w pamięci

27.01.2023

SPEKTAKL „O mało co…”

„O mało co…” Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie!

Czy sport to na pewno zawsze zdrowie? Czy pielęgniarki Czerwonego Krzyża są aż tak uczynne? Ile kurczaka w winie można zjeść w jeden wieczór? Na te wszystkie pytania znajdą Państwo odpowiedź w przewrotnej komedii „O mało co…”!

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

 

 

28.01.2023

KAYAH & MARCIN WYROSTEK & COLORIAGE w ETHNO PROJECT

Muzyczne widowisko pełne instrumentalnego brzmienia, charyzmatycznych głosów i nastrojowej reżyserii światła. Repertuar inspirowany wpływami ethno z całego świata.

Centrum Spotkania Kultur

 

 

05.02.2023

BALET „Jezioro Łabędzie”

Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego „Jezioro Łabędzie” zabierze Was do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

 

 

12.02.2023

NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI- orkiestra księżniczek

Jedyny taki projekt na Świecie! NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI – gwiazdorska obsada, Orkiestra Księżniczek, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne.

Centrum Spotkania Kultur

 

 

14.02.2023

Beata i Bajm „KOCHAM CIĘ, PIOSENKI O MIŁOŚCI”

14 lutego zapraszamy Was do Lublina, naszego rodzinnego miasta, na jedyny w swoim rodzaju, koncert walentynkowy”

Centrum Spotkania Kultur

 

 

16.02.2023

ABBA i INNI Symfonicznie

ABBA i inni symfonicznie Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji

Centrum Spotkania Kultur

 

 

24.02.2023

SPEKTAKL „Cudowna terapia”

Zapraszamy na przewrotną komedię terapeutyczną w gwiazdorskiej obsadzie. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje, a może i happy end?

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

 

 

13.03.2023

Piosenki to…? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta.

Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu najzdolniejszych, młodych (i nie tylko) aktorów Wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.

Centrum Spotkania Kultur

 

 

19.03.2023

Polska Noc Kabaretowa 2023

Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe.

Hala Globus

Udostępnij: